Novinky

Oznamujeme návštěvníkům knihovny, že ve středu 14.12.2016 bude obecní knihovna v letošním roce otevřena naposled. V roce 2017 se knihovna otevře v 17:00 hod. ve středu 4. ledna 2017.

Nepřehlédněte zajímavé odkazy!

V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás „na míru“! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené slovo pro nekonečné žehlení)

Vaše knihovna má nový web!

Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.

Pondělí: 17:00  - 18:00 hod.

Obecní knihovna Žďár Žďár č. p. 5
679 02 Rájec - Jestřebí